Ostrovy severní Dalmácie

Ostrov Lošinj

Ostrov Lošinj je jedním z nejkouzelnějších skrytých klenotů Chorvatska a ideálním místem pro únik v každém ročním období. Ať už chcete odpočívat a načerpat nové síly být aktivní, nebo se věnovat obojímu, každý si zde najde něco, co si zamiluje.

Právě zde, rozeseté mezi nejúžasnějšími zátokami a klidnými borovicovými lesy ostrova najdete naše hotely, vily a apartmány pro luxusní dovolenou, aktivní odpočinek, rodinnou dovolenou a mnoho dalšího.

Aktuálně zde nemáme žádnou nevomovitost

Zobrazit všechny nemovitosti

Zajímavosti ostrova Lošinj

Jeden z nejoblíbenějších chorvatských ostrovů Lošinj je známý svou bujnou zelenou vegetací. Hlavním letoviskem je město Mali Lošinj - největší město na tomto ostrově i na sousedním Cresu jehož přístav je údajně nejkrásnější na celém Jadranu. Turistická oblast se soustřeďuje kolem zátoky Čikat, která je známá svou pláží a dobrými možnostmi windsurfingu. Městečko Veli Lošinj je klidnější a je k němu snadný přístup.

Co dělat na ostrově Lošinj

Přírodní a kulturní dědictví ostrova Lošinj je velmi bohaté. Po celém ostrově se nacházejí malé kostely, kláštery, renesanční budovy, baziliky a starobylé zbytky. Místní muzeum a další místa nabízejí dostatek příležitostí k objevování historie a umění a dalších úžasných atrakcí ostrova.

Přírodní klimatické vlivy se zázračnými léčivými vlastnostmi nenechají nikoho lhostejným. Právě toto výrazné a příjemné mikroklima Lošinj má pozitivní vliv na zdravotní stav jeden z důvodů proč se sem hosté, kteří kdysi navštívili Lošinj vždy rádi vracejí. Po ranním probuzení stačí vdechnout s plnými plícemi prvními paprsky slunce a projít se nebo pokud se rozhodnete pro jinou fyzickou aktivitu třeba pro běh nebo jízdu na kole užijete si voňavé promenády, nádherné krajiny, rozhledny a zátoky.

Aktuálně zde nemáme žádnou nevomovitost

Zobrazit všechny nemovitosti