Střední Dalmácie

Vodice

Vodice jsou malé město ležící na pobřeží Jaderského moře mezi Šibenikem a Zadarem. Vodice jsou známou chorvatskou turistickou destinací a nabízejí mnoho zajímavostí, pokud jde o památky, akce, pláže, kuchyni a přátelské lidi. Pokud hledáte ideální letovisko na Jadranu, daleko od velkých turistických oblastí, pak zvažte Vodice a začněte plánovat svůj výlet.Toto místo nabízí skvělé hotely, pláže a noční život.

Aktuálně zde nemáme žádnou nevomovitost

Zobrazit všechny nemovitosti

Zajímavosti města Vodice

Město Vodice je turistické centrum známé svou živou a rozmanitou turistickou nabídkou a příjemnými lidmi.Je to pobřežní město ležící v širokém zálivu, 11 km severozápadně od města Šibenik, centra Šibenicko-kninské župy.Město Vodice čítá 10 000 obyvatel a je považováno za ideální místo pro dovolenou, kde si každý najde něco, co ho bude bavit. Vodice jsou starou osadou s bohatou historií. Ve městě Vodice a jeho okolí najdete mnoho historických míst a budov, které stojí za to navštívit. Do římských osad, jako je Velika Mrdakovica Arauzona nebo římská Prižba na poloostrově Srima, se dostanete pěšky nebo na kole. Ve Vodici a jejím okolí je shromážděno velké množství známých kostelíků s velmi zajímavou architekturou. Mezi místa, která byste měli navštívit, patří i malý ostrov Prvic.

Co dělat ve Vodicích

Vodice jsou turistickým centrem, které patří k nejznámějším na středním Jadranu. Nabízejí hostům mnoho různých zážitků a míst k objevování od starých římských archeologických nalezišť a kostelů až po aktivní dovolenou a zdravotní turistiku.  Bohatý kalendář s různými akcemi po celé léto vám dává možnost užít si hudební večery, výstavy umění nebo ochutnat a poznat dalmatské produkty a kuchyni. Vodice vás také okouzlí  svým tyrkysovým mořem , který skrývá tajemné vraky a jeskyně. 

Aktuálně zde nemáme žádnou nevomovitost

Zobrazit všechny nemovitosti